Sandy

Nevíte co s penězi? Toy traveling

Slyšeli jste o tomto pojmu někdy? Můžete poslat svého oblíbeného plyšáka na výlet, cestovní kancelář s ním nafotí fotky dominant místa, které navštíví, slibují i piknik pro všechny plyšáky, který se s tím Vaším na výlet vydal, opět zdokumentují a foto pošlou na zpět i s plyšákem. Za příplatek si užije i aromaterapii a cestu ve speciální vystlané krabici. Nejnižší ceny jsou zhruba od 3 500 Kč, pokud pojede dál a navíc pro něj budete chtít „speciální služby“ můžete zaplatit i 20 000 Kč. Každý plyšák má prý i svůj cestovní pas, ve kterém sbírá razítka ze zemí, ve kterých už byl.

Co si o tom myslíte? Podle mě absolutní blbost leda pro boháče. Ještě jedna teoretická otázka – kdybyste měli tolik peněz, že by pro vás tyto částky nepředstavovaly žádné výdeje, dopřáli byste plyšákům takový zážitek? :D :)

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne, nenašel jsem v tom smysl, a myslím, že těm plyšákům je to taky jedno

Další odpovědi
Nanoon

Zatra, tak o tom jsem ještě neslyšel! Už si jdu jeden zájezd pro mýho dinosaura Ajaxe objednat! a minimálně za 10 000 Kč, ať si taky jednou za rok užije 😁

barnajka

Jo, tohle znám – mám pocit, že jako první v ČR s tímhle nápadem přišel jeden účastník Dne D. A že pan Okamura (kterýho si jinak moc vážím) do tohoto absurdního byznysu šel :))
Já osobně to považuju za blbost nejvyššího kalibru, od první chvilky. Pořád mám z dětství několik plyšáků, ke kterým mám poměrně silnou citovou vazbu – ale všechno je to v mezích „normy“ :) Jako malá jsem s nima spávala a mazlila se, kolem puberty jsem se jim zase tu a tam svěřovala se svým trápením. Já na ně mluvila, ale oni neodpovídali: jen na mě tupě zírali a já si tak uvědomila, že je sice můžu mít sebevíc ráda, ale pořád to budou jenom „věci“..kusy plyše sešitý dohromady a vycpaný čímsi :)) Nevím, proč bych měla utrácet byť jen stokoruny za výlety a jiný požitky pro „někoho“, kdo z toho stejně bude houby mít, protože je neživý. Přijde mi postavený na hlavu, abych hračce platila masáže a zájezdy k moři, když někde jinde na světě lidi umírají hladem. Jasně, já ty lidi nespasím, to bych musela být sakra pracháč…ale pořád je lepší dát ty peníze jednomu konkrétnímu potřebnýmu člověku, než je jen tak zbůhdarma vyhodit oknem. Jednoho afričánka může mých 20.000 Kč zachránit od smrti klidně i na čtvrt/půl roku…zatímco můj méďa se bez dovolené vcelku klidně obejde :D

PS: Slyšela jsem, že projektu pana Okamury se moc nedaří. Ani se nedivím :D V zemi, kde normální člověk nemá pomalu co do huby a počítá každou korunu, se cestovní kancelář pro plyšáky uchytit prostě nemůže :D

mosoj

Svého času si na tolik vážím, že touto odpovědí jsem vyčerpal veškerý čas, který jsem na tuto volovinu ochotný věnovat.

Deli

Je to jen recese, parta děcek, co se baví bláznivou nabídkou – a pokud by ji někdo bláznivý přijal, netratí na tom.