Neonka

Nevíte, co je tohle za kytku ? Napište třeba jenom váš odhad, ráda si to přečtu 🙂

Co je to za kytku ? Kvete celoročně, má pořád dobrou náladu, kamarádka říká, že má podobnou a že je to Úsměvník Plyšový, ale já myslím, že si dělá legraci, co myslíte ? 🙂
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0338nadap033215120­310237.jpg

Odpovědi
anonym

Jedná se o modrou verzi druhu Smailis domum. Česky je to Úsměvník Plyšový, ano.

hanulka11

To je plyšovník úsměvný- velmi odolná a vytrvalá květinka