Martin85

Nevíte co je to za obraz či autora?

Co je to za obraz

Nejlepší odpověď
autacek

Dost naprd vyfocený. Ale pravděpodobně dílo nějakého amatérského malíře.

Další odpovědi
zjentek

Ne, nevíme. Vždyť ani není poznat, zda jde o malbu a nebo reprodukci, leskne se to jak křídový papír z časáku. Co by to tak mohlo být… no… vypadá to jako malinká část Poslední večeře Páně.

PepasAvalonu

Nevím. Obrazů s ovocem a ovocnými mísemi je hodně a takových jsem viděl dost, takže neporadím.

elkon

Několik obrazů dohromady, s takovým paskvilem bych se tu nechlubil. Když to neumíš, tak to nedělej.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dubraro

zjentek:
Poslední večeře Páně je vlastně večeře na začátku svátku Pesach. Na ní se jí maso z beránka, nekvašené chleby (=placky) a pije víno. Ovoce tam nepatří.

zjentek

Aha… no tak to neva, tak je to večeře Krišny, Rámy a Šivy, to byly doufám příkladný vegani. Bo oslavovat v Betlému beránky a pak je papat u večeře Páně… no, to se snad i svini z pekla protiví.