Avatar uživatele
tv258

Jak si vydělat na počítač, který mi rodiče koupili?

Dobrý den, mám takový problém v rodině, rodiče koupili počítač a řekli, že si na to mám něco vydělat. (sekáním trávy atd.) Tak jsem řekl, jestli by mi nějakou práci nevymysleli, tak mi něco vymysleli ale já jsem to v tu chvíli nechtěl dělat, o pár dní jsem se přihlásil, že to udělám, a oni mi řekli něco jako:
“Žádnou práci ti nedám." já: „Proč?“ Rodiče mi řekli něco jako „musíš uklidit cely dům.“ já: „Proč?? Vždyť jsem nic neudělal.“ nebo něco takového jsem řekl. A oni na to: „Do té práce to zapadá.“ Já na to :„To jste mi neřekli!“ Oni: „Tak to jsi v háji.“ Tak co mám dělat a jak si na to vydělat?

Zajímavá 0 před 1625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Tak, jak říkají rodiče. Chtěl jsi práci, ale chtěl sis vybírat. Tak to v životě nefunguje. Vše je otázkou nabídky a poptávky.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

NJN, to tě jen velice mírnou formou uvádí do světa dospělých. Jednou až opustíš školy budeš MUSET začít pracovat, abys měl z čeho žít. Budeš si kupovat jídlo, platit nájem, hypotéku , leasing atd., což obnáší mít placené zaměstnání či jiný zdroj příjmů.

A tak budeš škemrat o dobře placené místo (abys nedřel jako vůl za pár korun), budeš se vnucovat případným zaměstnavatelům, zkrátka NIKDO ti práci hledat nebude a když ji nebudeš mít (a potažmo tedy i peníze), tak chcípni hlady na ulici, no. :D

Rodiče ti dali možnost si vydělat (nemuseli!), tys ji odmítl, tak na co si stěžuješ? Najdi si práci SÁM (tak jako všichni) a nekňourej. Představ si, že ti zaměstnavatel dá nějakou práci a tobě se „nebude chtít ji dělat“. To by byl tvůj poslední den v dotyčném zaměstnání. :D :D :D

Už umíš mluvit i psát – tak si zvykej, bo život se s tebou jako rodiče mazlit v žádném případě NEBUDE, naopak poznáš, že s tebou bude chtít naprostá většina lidí vyběhnout, klást ti nástrahy, dělat podrazy a vůbec tě zneužít – pokud nebudeš dostatečně schopný. Najít si práci v dnešní době je SNADNÉ, jestli nezvládáš ani to, tak upřímně radím – zajdi k veterináři na „uspávací injekci“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Ty asi nevíš, co vlastně chceš.
Chtěl jsi, aby ti vyřešilili a zadali práci a tu jsi pak odmítl.
Máš možnost buď udělat to, co ti rodiče nabídli nebo si něco najdi sám.
Nevím, co řešíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Platívalo heslo: “Bez práce nejsou koláče.“, ani „doláče“. Některým dětem padají (od rodičů) „pečení holubi rovnou do hu *y“, berou vše jako samozřejmost, jen se vezou.

Každý člen dpmácnosti se má podle svých možností a schopností podílet na práci a chodu domácnosti, bez nároku či očekávání odměny!
Ty jsi zřejmě slušný lenoch.
Ano, ,„nic jsi neudělal“, opakovaně ses vyhnul práci a šanci, kterou jsi měl. Jen se vezeš a pravděpodobně máš ještě pocit křivdy.

K PC bych tě možná pustila jen na nezbytně nutnou dobu pro školní přípravu… A to si také můžeš hledat třeba v knihovně a napsat v ruce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek