namiikk

zdravim zítra jedu do rakouska k sestřence vůbec nevím co tam dělat poradíte mi prosím

ahoj z9tra pojedu s rodiči do rakouska a moje teta strejda a moji rodiče spolu někam půjdou.Já a moje sestřenka zůstaneme doma sami nevite co delat?

Odpovědi
www

Jdeš na návštěvu, program by měla tedy volit sestřenice, je totiž ‚domácí‘.
Jako náhradní variantu si sama vyber místa, která bys chtěla vidět, seznam ji s děním u vás (fotografie,videa ap.), se svými zájmy a koníčky, atd. Možností je nepřeberně !

zjentek

určitě si tam čti ..uvidíš, že ti to tady na tomto webu poradí každej ,)

uccello

Zahrajte si nějakou hru. Nebo pokud to je v Alpách, tak jděte na výlet.

mosoj

Zajódluj si..