annas

„Neuspět je možné mnoha způsoby, zatímco uspět je možné pouze způsobem jedním." Který způsob použili dva z videa?

Citát jsou slova Aristotelova. Jak je chápete?

Odkaz – YU trvá dvě minuty
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Axi58IkRkvk#t=91

Chce ještě někdo reagovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Dokonale , profesionálně nacvičené, dokonalá iluze.

Další odpovědi
Kepler

Já myslím, že uspět lze taky mnoha způsoby. Toto považuju za vrcholný druh umění vyžadující neskutečnou dřinu. Je to eskamotérství a imaginace. David Copperfield zase udivuje levitováním a mizením velkých objektů. Nepochopitelné pro laika, v principu prostý podvod v rukou kouzelníka.

ivzez

Nešlo by obsah videa příbližit slovně
(na video se nedostanu kvůli FUP)?

Jinak si stejně jako Kepler myslím,
že i uspět se dá různými způsoby.

Šidlo

a navyše, čo jeden vníma ako úspech, pre druhého je to zlyhanie

v antickom grécku bola kultúra daná ľudom rovnako – skoro všetci považovali za úspech a zlyhanie tie isté veci.....dnes si môže hodnoty vybrať človek sám

briketka10

Moc hezké. Iluze krásná pro naše oči, jak to jen dělají :)

Dochy

ivzez: video z US (nebo UK) verze „got talent“ nebo něčeho podobného. dáma s pánem se opakovaně převlíkaj a vždy to stihnou např. během vteřinového zakrytí kusem praporu… nikde není vidět předem co si obléknou a kam zmizelo co svlékli. A nejsou to plavky. Nejsem Werne aby tento popis stačil ale snad to bude dost pro rozhodnutí jestli si máš najít chvilku u rychlejšího netu 😉

Kepler

Já myslím, že se jedná o kusy velmi lehkého a rychle sundatelného oblečení jedno pod druhým (ostatně je vidět horečné pohyby v pytli), které „mizí“ společně s tím pytlem. Jen nevím, jestli ta technika vysvětluje vše. Takových fórů existují stovky.