Netušíte někdo jak se odhlásit ze zasílání spamů z www.centralniregistrdluzniku.c z?

Kdysi jsem se tam neprozřetelně zaregistroval. Účet jsem zrušil,ale neustále mě obtěžují nesmyslnými maily. Štvou mě. Má smysl se obracet na Úřad pro ochranu osobních údajů?
Doplňuji:
Samozřejmě lze zařadit do filtru a označit mail jako spam, šlo mi spíš o princip - zruším účet a přesto otravují a hrají si na důvěryhodnou společnost...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já bych se na Úřad pro ochranu osobních údajů obrátila, před tím bych je ale písemně (dopisem doporučenou poštou) vyzvala k tomu, aby mé veškeré údaje skartovali a to neprodleně a pokud je předali třetím osobám, aby zajistili i skartaci u nich.

Dáš si je do filtru, ale oni ty údaje určitě prodávají dalším, tak ti stejně budou chodit spamy. :-(((

Je to boj s větrnými mlýny, ale pokud nebudeme proti tomu bojovat, tak se to nikdy nezlepší. Pořád bude někdo s našimi údaji neoprávněně manipulovat. Daně platíme, tak ať se úřady starají.

Další odpovědi:

Bronzový

Stačí přidat do filtrů (v nastavení mailu) adresu mailu, ze kterého to chodí.

Jak pise Zbynas, jeste jim muzes napsat, ze pokud neprestanou zasilat nevyzadanou postu, obratis se na UOOU. Takove varovani. Taky muze byt server v zahranici a tam muzou byt jine zakony.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.