Tess14

Nešťastně zamilovaná :(

Ahoj mám takový problém, je mi 14 a zamilovala jsem se do 24letého kluka. On mě má taky rád, ale uvědomuje si ten věkový rozdíl. :( Jenže já nesnesu pomyšlení že s ním nikdy nebudu :(( Co mám dělat ??

Odpovědi
anonym

Čekat. Ve 14 letech jsi na opravdový vztah ještě mladinká. Netvrdím ale vůbec, že tohle nemůže být ta pravá velká láska. Nepřemýšlej o tom, co bude za pár let a užívej si svého doznívajícího dětství a mládí. Prostě tomu klukovi řekni, co k němu cítíš a nechej na něm, aby si v tiom udělal jasno. Netlač na něj a uvidíš. Pokud tě má opravdu rád, tak si na myšlenku, že tvoříte pár, zvykne.