Kristinka

Nestály krvný tlak a pulz.

Stále mávam nestály krvný tlak. Ráz je vysoký a potom zasa nízky. Pulz mi tiež skáče.

Užívala som anitikoncepciu, ale museli mi ju vysadiť pre tento problém. Mám aj problémy so štítnou žľazou. Povedali mi, že mám tachyarytmiu srdca. Bojím sa aby to neprešlo po dlhej dobe do šelestu srdca. Ale mám aj podozrenie na zvýšenú činnosť štítnej žľaze. Neznesiem teplo, a pri strese sa potím, mám vysoký tlak a tep, časté stolice a stále chodím na malú potrebu a stále pijem vodu lebo som smädná, čí mám energiu alebo som vyčerpaná, bývam nervózna a nesústredená, mávam citlivosť očí až neznášanlivosť so slnkom, pocit piesku alebo nejakého cudzieho telesa v oku. Kúpila som si umelé slzy s odporúčania od očnej lekárky, priateľ na mne spozoroval aj to, že občas mávam vypuklé oči. A niekedy ma chutí vlčí hlad, začnem jesť a neviem kedy mám dosť. Vážila som 70 kg a schudla som 11 kíl a teraz mám 59 kg. A aj v klide mi bušieva srdce ale aj hlave. Musela som to tu všetko vypísať, mávam takéto zdravotné problémy aby ste sa dozvedeli o tom viac.

Kto má taký istý problém??? Ďakujem o vaše skúsenosti a rady.

Nejlepší odpověď
klob1

Pokud by nevadilo, že problém byl yb vyřešen operativně při vědomí. Tak v Hradci Králové je na to přímo doktor, který s tím problémem pomůže. Můj táta měl toto od dětství až se dostal k tomuto doktorovi a ten s tímto problémem pomohl. Měl pak pokoj. V nemocnici byl jen tři dny, pak mohl normálně odejít v klidu. Doktor je nějaký pan Kořízek z Borohrádku. Ale většinou je pryč v zahraničí, protože tyto operace dělá v cizině i. A v HK má specializované pracoviště, které je jediné v ČR. Moc tzv. srdcařů této metodě nedává a arději tůrují lidi.,ale jeden náhodou tátu tam poslal.
Jinak pokud chcete to jen zmírnit je cesta na přírodní bázi,ale to by jste musela přijet, aby se dalo přímo na konkrétní stav namíchat přípravek a vy mohla užívat dle potřeby. Pak se to dá ustálit. tento stav je jen horší, že Vám to lítá a máte oba výkyvy. I to se dá, je to jen na delší dobu, nežli se to podaří ustálit.
Změřit energii. Je to dost nevyvážené v těle.

Další odpovědi
marci1

Fundovanou odpověď Vám dá jedině lékař. Tyto projevy pravděpodobně ukazují na problémy se štítnou žlázou. Vzhledem k tolika problémům, bych doporučila co nejdříve navštívit lékaře.

da ny

Rozhodně ať lékaři zjistí příčinu obtíží = laboratoř, sono apod. Velký kus práce na vylepšení zdravotního stavu však máte ve svých rukách 🙂.
Alternativní metody mohou výrazně pomoci a řešení viz klob1 je zajímavé :).
Pokud jde o štítnou žlázu, hledala bych dobrého endokrinologa (tíhnoucího i k celostní medicíně), před nedávnem byl zajímavý rozhovor s lékařkou – ČESKÝ ROZHLAS 2. Jinak Vám nacpou jen další hormony (ŠŽ zleniví a přestane pracovat zcela – to u snížené činnosti, kde často chybí Jód. Při zvýšené činnosti ŠŽ bývá velký deficit Draslíku, v lékárně stojí pár korun).

ww.youtube.com/wat­ch?v=0rfR5JxY-AA

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=0rfR5JxY-AA

Funna

klob..nemluvíš náhodou o SMS?…a nemyslím tím krátkou textovou zprávu…