dzarda94

nepamatuji si co kdo říká, čím to může být?

Když mi někdo něco říká, tak si pamatuji jen útržky nebo nic, ale ostatní si to třeba pamatují doslovně i třeba za měsíc. Čím to může být?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Tím, že ti říká něco, co tě nezajímá:-)

Další odpovědi
klumprt

Tuhle jsme se o tom s kýmsi bavili a dotyčný mi říkal něco v tom smyslu, že by mohlo jít o nedostatek vápníku.

🙂

Vážně, nemyslím si, že by to byl problém. Myslím, že je to normální. Spousta lidí nedokáže ani správně ocitovat hlášku z filmu, který viděli desetkrát. Někdo je v tom lepší, někdo horší. A někdo dokáže improvizovat, takže dokáže cizí proslov volně reprodukovat při zachování jeho podstaty, ale s vlastní omáčkou.

mosoj

Porucha krátkodobé paměti. Záleží na věku.

lota

Mám to taky, řekla bych, že je to nějaká psychická porucha.:-)