maschin

Není v Brně nějak moc muslimů?

Já jen. v Brně jsem na kolejích na VŠ a prakticky vždy, když jedu do centra Brna, tak vidím nějakou muslimku v šátku a není mi z toho dobře. Pochybuju, že jde o turisty, co by dělali turisti v Brně.

Nejlepší odpověď
autacek

Nesmíš být takový xenofob, dle námi demokraticky zvolených vládců toto žádné nebezpečí nepředstavuje a problémy, jenž přináší tato cizorodá etnika při soužití s majoritní společností údajně neexistují, nereferuje se o nich a pokud na ně někdo poukáže, je nazván rasistou.

Další odpovědi
ivzez

Nějakou muslimku → jednotné číslo →
→ kolik jich v tom Brně potkáváte?
A jak poznáte muslimku bez šátku?

Považujete Brno za tak nezajímavé,
že by nezajímalo turisty?

Nenapadlo by mne, že by se
student mohl bát muslimek…

xxx3

Já bych zavolal Tomiovi, ten to má jistě spočítané. Myslím, že by to mohl odhadnout tak na plus minus půl milionu.

Edison

Na Dálném východě nám to snad nevadí, ne? 😁

mzm

No jo, v Brně je spousta vysokých škol, mezinárodní akce typu veletrh, dokonce vyhlášená baletní škola. Takže v brně potkáš krom muslimů i hinduisty, křesťany, židy, jehovisty – ti jsou občas vlezlí, a dokonce i nevěřící, co jsou zmatení z toho, že svět není tak jednoduchý, aby ho pochopili.

mzm

Taky se v Brně množí hipsteři, pak koloběžky, kola, a co je nejhorší a prokazatelně nejvíc ohrožuje obyvatele, auta. Všude samá auta. Děs.