Avatar uživatele
maschin

Není v Brně nějak moc muslimů?

Já jen. v Brně jsem na kolejích na VŠ a prakticky vždy, když jedu do centra Brna, tak vidím nějakou muslimku v šátku a není mi z toho dobře. Pochybuju, že jde o turisty, co by dělali turisti v Brně.

Zajímavá 0 před 2193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Nesmíš být takový xenofob, dle námi demokraticky zvolených vládců toto žádné nebezpečí nepředstavuje a problémy, jenž přináší tato cizorodá etnika při soužití s majoritní společností údajně neexistují, nereferuje se o nich a pokud na ně někdo poukáže, je nazván rasistou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Nějakou muslimku → jednotné číslo →
→ kolik jich v tom Brně potkáváte?
A jak poznáte muslimku bez šátku?

Považujete Brno za tak nezajímavé,
že by nezajímalo turisty?

Nenapadlo by mne, že by se
student mohl bát muslimek…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xxx3

Já bych zavolal Tomiovi, ten to má jistě spočítané. Myslím, že by to mohl odhadnout tak na plus minus půl milionu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Na Dálném východě nám to snad nevadí, ne? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

No jo, v Brně je spousta vysokých škol, mezinárodní akce typu veletrh, dokonce vyhlášená baletní škola. Takže v brně potkáš krom muslimů i hinduisty, křesťany, židy, jehovisty – ti jsou občas vlezlí, a dokonce i nevěřící, co jsou zmatení z toho, že svět není tak jednoduchý, aby ho pochopili.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mzm

Taky se v Brně množí hipsteři, pak koloběžky, kola, a co je nejhorší a prokazatelně nejvíc ohrožuje obyvatele, auta. Všude samá auta. Děs.

před 2191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek