zjentek

Není úžasné, že ženy nemusejí říct vůbec nic a přesto o sobě řeknou úplně všechno?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=l8XA_o3Z-08

Odpovědi
Disraeli

Není, protože je to kravina. Ale třeba profesionální psycholgové (aj.) jsou ve skutečné výhodě, protože umí číst z náznaků, gest a dle pozorování mohou (někteří) i v krátké době odhalit osobnost té osoby, alespoň některé její podstatné rysy.

aliendrone

Tak BYLY doby, kdy by mi tohle bohatě stačilo (k vědění VŠEHO, co by mi stálo za to vědět). 😉
Nicmėně si DNES ani po hlubokém uvážení z předvedeného nedokážu odvodit JESTLI / JAK uvaří guláš či dobře vypere a vyžehlí košili.

To víš, nároky se s prožitým časem prostě ZVYŠUJÍ. 😂 😂 😂

KRÁSNÁ otázka, očividně se ti vkus ZLEPŠUJE, jen tak dál. K tomu, abych konstatoval, že už jsi v úplném pořádku ovšem chybí tvá ZAMILOVANOST. ☺