bolak

Není to smutný?

Minimální mzda v Německu je přes 40.000, průměrná mzda 100.000, a přesto češi jezdějí do Němec kvůli slevám, protože tady by to tak levně nesehnali > http://www.no­vinky.cz/finan­ce/363074-cesi-slevy-miluji-pro-nektere-jsou-i-konickem.html
Doplňuji:
zzzlatokopka: já bych se hodil marod, za 20k :)

Nejlepší odpověď
VeRe1983

Není to smutný. Je to k vzteku. Já jezdím do Německa často nakupovat. Nejen, že ušetřím, ale i dostanu vyšší kvalitu. Na našem trhu vážně není něco v pořádku.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Spíš morbidní:-(

Za 40táců bych do práce ráda vstávala:-)

gecco

Bolaku – ne až tak moc smutný, jak by se mohlo na základě otázky zdát…

Němci mají trošku jinou strukturu ´nákupního koše´ – a tím nechci říct, že by na tom – obecně, nebyli lépe, než my…
😉

zelí

Něco tu máme zase levnější. Např auta. Kupodivu za známým jezdí němci do ČR kupovat VW.

mosoj

Typické. Chtěl by jsi marodit. Nejsi náhodou Čech ,

Roxana

Ale na benzinky jezdí oni k nám 🙂

gagaga

caldecott, ono nas je vic ??
tech policejnich spiclu zde ? :-o
ja myslela, ze jsem sama :(

  • iv-

bolak

mosoj: :D

Pepa25

Ten nepřekvapuje, ale Caldecott si sem asi odskakuje ze schůzí bývalých členů PS VB a LM … ☹

gecco

ZZZ – v jaké měně??
Protože za 40 kKč já tedy ne…
😉
Jo – stejná suma v € a nebo v $ (měsíčně) by pro vstávání impulsem byla… Klidně i hrubého…
😉

zzzlatokopka

to já jsem skromná zlatokopka, bych brala aj 40tisíc Kč na měsíc, klidně aj hrubého, a hlavně ten veget oddělat 5dní po 8 hodin a o nic se nestarat:-)

zzzlatokopka

zeli VW pro čr je očesaný, tak není divu, že je levnější, ve výbavě pro D by si ho u nás skoro nikdo nemohl dovolit.