Není to divné?

Vložil jsem otázku,někdo na ni odpověděl,admin ji nesmazal(nedostal jsem email),ale otázka se vypařila! Už věřím na zázraky!
Doplňuji:
Ale proboha proč byla má otázka smazána.Jen jsem chtěl předem poděkovat!

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi se někomu nelíbila, já ji ani nečetla , napiš ji znova jestli zůstane

Další odpovědi
dědapetr

Já ti odpověděl a zmizela mě i z mých odpovědí.

tom004

Dědapetr má pravdu,jsem na tom úplně stejně.

fablen

já myslím že Ti ji admin smazal a odpověď buď neposlal nebo teprve pošle. Zázraky neexistují.

sejtanka

To mazání otázek tady nechápu!

franku

Nemáš ji třeba v zábavě?