Rokio

Není absurdní a drzé, co si ke mně jeden uživatel Odpovědi.cz dnes dovolil?

Napsal, že si za svůj zdravotní stav můžu sám, přičemž to není pravda.

Nikdy jsem nebral drogy, nepiji alkohol, nekouřím, hýbu se, posiluji, jím docela zdravě, jsem zdrženlivý sexu atd.

Pokud někdo onemocní schizofrenií, tak by si za to mohl jedině, kdyby bral tvrdé drogy.

Nejlepší odpověď
led

Rokio, vaša definícia schizofrénie je príliš jednostranne zjednodušená.
Nie vždy človek, postihnutý týmto ochorením za jej vznik môže. Tvrdé drogy sú súčasťou vplyvov rôznych podnetov na vznik schizofrénie.
Pozrite si, prosím, odkaz (v slovenčine) Čo je schizofrénia

Další odpovědi
Filip84

Přečti si to znovu – zjevně nestačilo.

Pak jdi vykopat tu jámu 2 × 2 × 1 m (přesně!).

Pak si to přečti znovu.

Pak tu jámu zaházej.

Pak si to přečti znovu.

Pokud to pořád nepochopíš: neřeš to! 🙄

cappuccino

Rokio, ale vzdyt ty mu nahravas na smec!! Neustale provokujes!!!