Hufnágl

Neměly by se kvůli klimatickým změnám změnit i pranostiky?

Co třeba: Únor bez ledu – včelař bez medu?

Máte také nápad na změnu pranostik?

Nejlepší odpověď
Ametyst

🙂 vždyť ani vědci pořádně nevědí, jestli se otepluje nebo ochlazuje.:-)) Myslím tím skutečně vědce, co nebývají na TV obrazovkách a nikam je nezvou.

Další odpovědi
Bobek 2

Často vidět Grétu – neunikneš létu.

Mc Merkurion

… ať to bylo, jak to bylo, v únoru vždy byla zima a mrzlo, a dost často byl sníh … no, ale je možný, že v Praze či na moravě tomu bylo jinak …

zjentek

Měly. Tak třeba: srpen – před nárazy větru shrben. Anebo: srpen – vítr budiž trpěn. (ježiš to je πčovina).

Edison

Dobrej nápad!! Začni to sepisovat a pak to nech vydat!!

Hufnágl

Zjentek, a co třeba: Na svatého Valentýna – léto sílit počíná.

zjentek

Anebo: V únoru, BBQ na dvoru. (;

Hufnágl

Edison, když mi vypomůžeš, máš 10 % podílu. Bereš? 😁

Edison

80%. Míň mi za to nestojí… 😁