Zlatý

Nemáte zkušenost s klínovými řemeny u auta Peugeot?

Dnes,při cestě do práce mi prasknul řemen,který pohání alternátor.Navštívil jsem www.autokelly.cz a tam je nepřeberná škála různých řemenů ,ale nevím jaký si mám vybrat.Vlastním Peugeota 306 r.v.1996,motor 1.4.Poradíte,který klíňák je nejvhodnější? Děkuji
Doplňuji:
Závada odstraněna.Dostal jsem email od machra svého oboru,který dokonale určil z mých podaných indicii jaký klínový řemen je potřeba!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Klínové řemy - pokud se zničí jejich originální označení se kupují podle katalogu klínových řemenu a výrobního čísla a typu/modelu auta. Nezbyde nic jiného než zajed do servisu a vyhledat v katalogu. Mimo atokelly, je tu autobenex (nevím jestli je to správně), Autostangl a další.
To vyhledávání podle výrobního čísla prakticky platí pro všechny díly (výfuky, chladičem tlumiče pérování, ...). Takže je třeba si ho někam zapsat.
Pokud je řemen je roztržený, v celku. v prodejně ho dokáží změřit.
Když byla nouze nejvyšší - na ulici se řidič vrhl na nejbližší pohlednou ženu, strhal z ní siloňáky a utekl s nimi k autu a udělal z nich provizorní klíňák - na dojetí cca několik desítek kilometrů.

Další odpovědi:

Zlatý

No ona je tam také nepřeberná škála typů aut zn Peugeot 306. Jenom z roku výroby a obsahu se to nedá. Také je něco na tom starém řemenu označeno !!

Bronzový

Oni by podle katalogu měli vědět,jaký rozměr budeš potřebovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 625
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.