Zlatý

Nemáte tip na dobrou, klidnou uspávací hudbu?

Klidně i vážnou. Mám chrápajícího spolubydlícího a jsem na chrápání chorobně vysazená, vadí mi i zbytky přes ušní špunty, takže to musím přehlušit muzikou z mp3. Zjistila jsem ale, že alternative rock není to pravý - má výraznej rytmus a špatně se mi při něm usíná. Potřebovala bych něco klidnýho, přitom bez výraznejch rytmickejch předělů... a ideálně hodně hlubokýho, aby se v tom ztratily zbytky chrápání.
Nějaký tipy? :o) Jestli ano a zabere to, budu vás velebit navěky věků ámen!
Doplňuji:
Díky moc za všecky tipy! Něco už jsem začala stahovat, budu to zkoušet postupně. Něco z toho prostě MUSÍ fungovat :o)
Mimochodem, já doteď usínala u Davida Gilmoura - On an Island, což je sice skvělý, ale krátký, takže to rychle dohraje, než usnu, a najede tam něco dalšího. A je to nádherný album, takže si ho hrozně nechci oposlouchat. Nebo bych si mohla udělat spací výběr Floydů bez ničeho výraznýho, co by mě znova probudilo...
Ale to bude ještě trvat, než vyzkouším vaše tipy. Ještě jednou dík moc!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste ENYU.Měla by Vás tak uvolnit,že i chrápání se Vám bude líbit :-) Já po ní vždy tak tvrdě usla,že jsem ani neslyšela hasiči,když o pár metrů od domu hořelo kino :-)

Další odpovědi:

já mám ráda housle tak cokoliv takového mě uklidní a někdy i uspí

Zlatý

Loreena McKennitt, nejlépe album "The Visit" (1993). Usínal jsem u něj osvědčeně léta letoucí ;{)> nebo (ve francouzštině) Lara Fabian - alba "Pure" (1997) či "Nue" (2001)

Pokročilý

zkus Dead can dance - mě to vždycky pomohlo...

Zlatý

Stříbrný

Mě se nejlíp usíná při metalových baladách,nebo něco pomalýho-Pink Floyd,Dire Straits...

Zlatý

Pusti mu Mozarta

Zlatý

co třeba nějaké zvuky přírody, např. šumění moře?

Zlatý

Relaxní hudbu například cínské misky a meditačni hudbu číny.

Zlatý

Co něco od R. Pachmana?

sigur rós, to je co hledáš, dobrou noc :)

Zlatý

Na chrápání je nejlepší klasický polštář. Je ho potřeba dát na obličej spáče a pokud se jakýsi zvuk ozývá, tak polštář trochu na 5 minut přitlačit. Zpravidla ho takový krátký úkon od chrápání odnaučí, prakticky už nezachrápe.
Když ne polštář, tak mu strč něco pod záda aby se otočil na bok.
Nejsmutnější na tom chrápání je, že se nevyspí nikdo. Jednou na jednom školení mi přidělili maníka který to řezal celou noc a nepřestal ani ráno. Naštěstí ho program netěšil, tak odjel a já sladce spal (chrápal) celý týden sám.
A co za hudbu - neporadím. pokaždé je to jiné, stejně ale stejné - na chvilku se usne. Já sázím na totální odrovnání organismu, že usnu prostě vysílením, unavou (někdy).
A nejděsnější je, když sám sebe chrápáním probudím. A čím utahanější, tím větší randál.
Řekl bych, že vhodná hudba bude mléko s medem, makový odvar apod.

Stříbrný

Není to sice muzika, je to mluvené slovo, ale já to poslouchám už snad rok. Možná to stojí za to!

Zdroj: http://www.uloz.to/hledej/?q=t oulky&type=size

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.