Pokročilý

Nemáte někdo zkušenosti s piercingem v křupce ucha? Mám brýle a bojím se, že mi to tam bude vadit.

takhle to nějak vypadá:

http://www.bodyjewelleryshop.c om/…
Doplňuji:
spíš mi šlo o to, aby se mi vzájemně neťukaly brejle a ta pecka..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bojíte sa správne. Ani nie tak pre brýle, ale na uchu máte stimulujúce body, ktoré kopírujú ľudské telo, ich poškodenie môže mať nežiadúci vplyv

Další odpovědi:

Zlatý

Asi bych ani tolik nepřemýšlel o těch brýlích, jako o tom piersingu vůbec. Je to nutné?. Co to vyjadřuje ? Jak se na to budu dívat za pár let ? Zohavovat pro nic za nic své tělo neni součastí naší kultůry , musim to udělat já ?

Bronzový

Milá Vendo, nedbej na ty, co tě straší hrůznými následky z propíchnutí ucha. Nic se ti nemůže stát. Vždyť každé kravičce a každému telátku se propichují obě uši hned po narození, a nemají z toho žádné zdravotní následky. Naopak, telátka pokyvují svůdně hlavou, až se jim identifikační karty kolem nosu míhají a mladí býčkové jsou z toho u vytržení. To jsem viděl na jedné farmě.
Farmářka mi ale říkala, že sama si uši propíchnout nenechá, protože prý ti bejci (čti: budoucí ženichové) na to kašlou a jde jim jen o to jedno. Než si nechat propíchnout chrupavku ucha, prý na ně víc působí nechat si zkrátit sukni.
Nevím, co je na tom pravdy, ale přeji ti hodně štěstí. Ahoj!

Pokročilý

Myslím, že by tolik vadit neměl, uvidíš, že tak za měsíc ani ne nebudeš vědět, že tam nějakou pecku máš. Dala bych ji trochu výš a mělo by to být v pohodě. Ale spíš bych se bála , abych neochrnula :) Určitě néé propíchnout doma od kamarádky, ale nejlépe do studia-ale pozor ne v každým studiu to píchají, právě se bojí toho, aby nenapíchli nějaký bod, a to není výmysl ale znám to z vlastní zkušenosti, pán ve studiu řekl, že propíchne jazyk, pupík, nos, ret, ale uši nee..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.