Avatar uživatele
annas

Nemáte náhodou něco podobného na prodej?

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/215586-v-parizi-objevili-unikatni-byt-kde-se-zastavil-cas-nikdo-tu-nebydlel-70-let.html

Jak vypadá čas …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BEAES, vagra, rynek878, anonym před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Je to asi 10 let nazpět kdy jsem navštívil náhodně s kamarádem jednu zaplivanou hospodu v Praze – Košířích.Uvnitř starý oprejskaný nábytek ze 60 let,zbědovaní muži v tesilkách s hřebenem v zadních kapsách kteří měli kotlety a ženy s účesy 70 let.Museli jsme se snad dostat do nějaké časové smyčky nebo co.:-D Rychle jsme dopili a odešli,nebot by mohli každou chvilku přijít kontrolovat OP příslušníci VB.:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Nemám, škods, ten obrsz je překrásný!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To bych byl za vodou.
Ale kdysi jsem se dostal do podobného bytu.
To byl byt po nějaké staré paní,ona zemřela a měli jsme ho vymalovat.Neu­věřitelné – tam bylo vymalováno tak,(původně),pou­žité takové techniky – o tom nám jen vyprávěli staří mistři – voskové malby,šablony,různé glazury,
stínované linky atd.
To bylo úplně barbarské – zničit to.
Samozřejmě,že to bylo strašidelně zašlé a špinavé – restaurátoři by se tam vyřádili.
Odhad – 80–100 let. A my to zlikvidovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Včera jsem to četla, musí to být zážitek přijít do takového bytu, kde se zastavil čas.
Bohužel ,nikdo mi nic takového neodkáže.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek