Nejlepší mobilní prohlížeč

Mám internet v mobilu ale nevim jakej prohlizec si mam stahnout. Mam operu mini a chtela bych skusit neco jinyho. poradte prosim =) mam lg kp500 =)

Odpovědi
RomanP

Pokud máš v mobilu Operu tak bych já osobně moc s prohlížeči nelaboroval .Těžko budeš hledat nějaký lepší produkt než je Opera Mobile. Já osobně mám v mobilu dva prohlížeče . Safari ten je součástí OS Symbian a ještě jsem si tam doinsaloval Operu.

Pro kudm05s
Symbian je operační systém společnosti Nokia, prohlížeč v Symbianu je Safari ale dá se tam nainsatlovat i jiný

kudm05s

Já mam pocit že symbian má poze Nokia a dříve i Ericsson atd. Safari je pro Apple. Opera mini pro J2me (Samsung, Sony, LG..) a Opera Mobile (Symbian, Android…)

protonaut

Doporucoval bych predevsim Operu Mini mod a UCWeb, a dale oficialni Operu Mini. Da se rici ze jina rozumna alternativa pro tento telefon v podstate neexistuje.