Nejlepší jméno pro naši skupinu?

Nejlepší odpověď
Drap

Soudě podle zadání otázky, nebylo by vhodné třeba „Prázdné hlavy“ ??

Další odpovědi
anonym

Skupina čeho? Historického šermu, anebo parta v krimu?

fcoop

DUTOLEB – to nezní špatně.(inspirace Drap)

Dnes není dobrý den. Nějak jsem to „zvojtil“ a to samé je v diskuzi. No.

casey

tak, tak. Jinej nazev se hodi pro metalovou, jinej pro folk…

a nebo se nebavime o muzice?

rtepp

Skupinu čeho ??

Vicki

A ještě napsat to slovíčko prosím když už.

barnajka

Těžko se radí, když neřekneš nic bližšího. Napadl mě jen jeden název, který by se celkem hodil i na tu hudební skupinu, i na tu skupinu šermu :)
Zkus vycházet z latiny – pěkně zní, není tak obvyklá, takže lidem se název vryje do paměti. Mohli byste se jmenovat „ARS“…a něco k tomu. Ars znamená umění, takže tenhle název je opravdu univerzální. Tu druhou část jména si vymyslete sami – tak, aby korespondovala s předmětem vaší činnosti :)

PS: Ale ty „Prázdný hlavy“ jsou náhodou skvělý nápad, fakt bych do toho šla – beze srandy!!!!! Začínající kapela potřebuje, aby se o nich mluvilo a lidi si je pamatovali. Pojmenujte se „Prázdný hlavy“ – a věř tomu, že kopa lidí se na vás přijde podívat už jenom ze zvědavosti :))

Drape, hned bych dala palec, ale dneska už došly. Tak opalcuju dodatečně ;)

dkk

Možná by bylo dobré napsat o jakoou skupinu se jedná (:

hanulka11

u nás je jedna Vymytý mozky ,ale jsou to chytrý kluci- nevím proč??????????ten název ale mívaj plno

fcoop

DUTOLEB ------- to nezní špatně. (inspirace Drap)