Fallen Angel

Nejlepší filmy, seriály, hudba…

Ahoj. Všechny filmy, seriály i hudbu, co mam doma už znám skoro nazpaměť. Nemohli byste mi sem napsat TOP20 (dle vašeho názoru)nejlepších filmů, seriálů a hud. skupin? pozn. nejradši mám horory, drama, psycho a dobrodružné – hl. ne žádnou romantiku a ani sci-fi moc nemusim. + v hudbě nemam ráda dechovdu a takový to techno a jemu podobné. Čím více tipů napíšete, tím líp. Díky moc.

PS: neposílejte odkazy na jiné žebříčky na internetu – skoro všechno jsem prošla. Dík.
Doplňuji:
Filmy pro pamětníky a filmy jako Slunce seno atp. mi sem pls. nepište. Spíše prosím něco duchaplnějšího jako je př. Sirotčinec, Soudný den, Útěk do divočiny aj.

Nejlepší odpověď
martina1

Zkuste Matahari.cz.Může te si tam stáhnout i nové album.Jinak film asi neporadím,protože koukám na filmy pro pamětníky a můžu je stále dokola.Eva tropí hlouposti,Poslední mohykán,Škola základ života......,nebo milujeme Na samotě u lesa.A komplet všechny hry od Cimrmana.
Doplňuji:
Fallen Angel je mi líto,že napíšete o filmech,které mají bezpochyby kulturní hodnotu,že nejsou duchaplné,ale každému se líbí něco jiného.Nevím tedy je co je duchaplného na hororech…A taková normální rodinka,tak na tu se může koukat kterákoliv generace.Škoda,že místo otravných kriminálek nedají takový pěkný seriál:-(

Další odpovědi
vagra

Souhlasím s Martinou1.
Je veliká škoda,že odsuzujete starší české filmy a seriály z důvodu neduchaplnosti.
Už vůbec nechci vytvářet nějaké TOP žebříčky/stejně máme každý jiný vkus,takže jsou zbytečné/.
Neodpustím si však připojit tip na,dnes už kultovní seriál,natočený podle F.Vavřincové- Taková normální rodinka.
Seriál s D. Medřickou, M. Rosůlkovou, D. Kolářovou, Z. Řehořem, J. Hanzlíkem, E. Cupákem a J. Bohdalovou,známe v rodině nazpaměť.
Řadím ho na první místo v seriálech vůbec.Berte to jako konstatování a můj názor.
Moc dobrý,laskavý,ne­násilný a typicky český humor,který se dnes,až na pár vyjímek,už nevidí.

Neguš

Každému se přece líbí něco jiného,podle vkusu.Nezatracoval bych toho moc,ale je pravda,že si vybírám;v hudbe třeba i dechovku,ale nejen ji,obecně všechno,co má přitažlivou melodii,takže také klasiku.Filmy a seriály-v každém období mého života to bylo něco jiného,staré české filmy(třeba s Vlas.Burianem,Ja­roslavem Marvanem atd)teď víc než před léty.V současné době třeba takové typy filmů jako Uprchlík,Síť ap.Je toho však hodně.

vagra

Annas-Tak mi řekněte,jak může takový seriál,někdo nazvat neduchaplným přesto,že ho z největší pravděpodobností neviděl?

martina1

Pane vargo berete mi slova z úst…Asi je to hodně mladičký člověk,co to píše a ti si některé hodnoty uvědomí až déle.

annas

Vagro, připomněl jste mně Takovou normální rodinku. Vždy jsem se na ni těšila.