mandiice

Poradíte, jak synchronizovat chytré hodinky?

Nejdou mi synchronizovat chytre hodinky GT08+. Udelala jsem vse podle postupu. POMOC

Ne nestačí jen propárovat bluetooth to jsem udelala i nainstalovala a sparovala appku s hodinkami ale stejne nejde odpovidat na zpravy a psat sms.
Jde cist i telefonovat ale ne odesila.

Odpovědi
Jiří Bohumil

Tady máš kompletní český návod k instalaci, spárování a obsluze, pokud Ti pomůže.
Nevím jak u těchto, ale některé smart watch umožňují kompletní funkce pouze pro Androida a třeba na iOS vše nejde.
http://docpla­yer.cz/10491208-Smart-watch-garett-gt-08-navod-nezapomente-si-precist-navod-vyrobku-pred-pouzitim.html

Muffz

Neporadíme, když nerozvedeš více svou otázku. Co ti to ukazuje? Jdeš vážně krok po kroku podle návodu? Došla jsi až ke konci? Co to ukázalo pak?

U těchhle typů zpravidla stačí na mobilu zapnout bluetooth, vyhledat zařízení (hodinky), kliknout na připojit a na hodinkách potvrdit napárování, pak se vše provede samo. Pak samozřejmě musíš mít bluetooth zapnutý pořád.

Edison

A není potřeba do mobilu ještě nějaká appka?