Adamisko78

Poradíte, jak mám smazat v Androidu staré písničky z SD karty?

Nejdou mi smazat písničky

Čau lidi potřebuju vyřešit tenhle problém na androidu když chci smazat nějakou starou písničku s SD karty tak se mi ukáže chyba se smazáním souboru nebo vyskytl se problém atd.. a když si to dám přesunout na interní úložiště tak se mi to vymaže ale furt to tam je . Předem díky za odpověď

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dotaz tak široce nespecifikovaný, že nejde odpovědět. Tipnu si, že to bude mít co dočinění se zálohováním na googledisk nebo tak něco. Ale to vařím ze sekery polévku. (uznej, že formulace: „tak se mi to vymaže ale furt to tam je“ je fakticky na hlavu)