Radeczech

Nejde nainstalovat .NET Framework 4 … instalace se začne vracet nazpátek… Co to má znamenat??

Win7 x64bit
Doplňuji:
Již vyřešeno.. přes msconfig spustit win7 ve výběrovém režimu. Vypnout služby nepatřící windows.

Ponaučení… na odpovedi.cz nikdy nechtít IT radu. Děkuji za pomoc.. moc jste se snažili. ._.

Odpovědi
badisko

Pravdepodobne to ze to asi neumis … Hele nemas ho tam uz nainstalovanej ?..ale nefunkcni ?…
Jdi na stranky microsoftu a stahni ho znova pokud ho tam uz mas …ale je jen nehunkcni tak to odinstaluj a nainstaluj znova …

anonym

Používej Windows Update – ne externí instalátory – nač také?

cochee

Po doplnění: To ale nic neřeší, když nevíš konkrétně, která neWindows služba to způsobila a navíc spousta lidí s nevypnutými službami .NET FW4 nainstalovala. Hm?

cochee

Matesax: s tvým tvrzením opatrně. Ve WinXP velmi často .NET nainstalovaný přes Windows Update způsoboval odmítnutí některých následných záplat, oficiální rada z Microsoftu zněla odinstalovat kompletně tu kterou konkrétní verzi .NET Frameworku a začít znovu z čisté vody instalací z ručně stažených zdrojů.
Pokud se nemýlím, Win 7 mají už .NET Framework 4 integrovaný do sebe. Nevím, jak starší verze Frameworku a nevím, zda 32 i 64bitové.
Osobně už (na svých PC) Framework neinstaluju, pokud si o něj některá nově instalovaná aplikace sama neřekne.