Axe

Když nainstaluji .NET Framework 4 nebo 4.5.1 a spustím nějaký program, který jede na .NET Framework 3.5, pojede to?

Odpovědi
badisko

ano … a pokud ne tak si ho dounstaluj… jak jsem psal alikace te k tomu vyzve nebo ti ho nainstaluje automaticky …
Osobne mam v pc vsechny …zase tolik mista to nezabira …

jpau

V obecné rovině ano, nicméně i zde mohou být problémy s tzv. zpětnou kompatibilitou. Není to taková brutalita jako (byla) u JVM ale ten problém tady je…