Nejde mi vůbec do počítače stahovat cokoliv!

Ahoj, mám takový problém a strašně mě štve.Ať stahuji cokoliv (filmy z ulož.to) nebo email, který musím nejprve uložit abych si ho přečetla, mi taky nejde stáhnout, prostě ať je to cokoliv nejde to!Prosím, proto Vás žádám o pomoc. Opravdu jsem z toho hodně zoufalá, jelikož si nemůžu přečíst ani email.

Odpovědi
briketka10

přesně jsem měla takový problém je potřeba aktualizovat Adobe Flash Plaer asi máte slabý signál ten jsem měla já a správce sítě mi ten program instaloval přes svůj mobilní telefon, nyní už mám kabel a žádné problémy se stahováním nemám..
nešlo mi nic ani e-mail, uložto, stahování
programů..
jestli máte známého s mobilem a internetem mohl by pomoci, ale volala bych správce sítě..

Jana Kleim

Léta používám portál Ulož to na stahování filmů a mám ho i předplacený a najednou se mi tam objevilo Ulož to disk což nechci a mě nejde nic stáhnout poradíte mi prosím