Nejdou mi stahovat filmy

Stahuji si filmy z Ulož to a poslední dobou se mi stává,že se mi stáhne jen půlka filmu.Mám i přeplacený kredit.Vyměnuji si fimotéku a chtěla bych si filmy,co mám na videokazetách,stáh­nout na DVD,ale takhle to prostě nejde.Někdy se mi stáhne v pořádku jeden film za den,někdy se mi nedaří třeba týden.Co dělám špatně?

Odpovědi
Myšák V.

Podle toho co píšeš máš slabou rychlost připojení.Tím pádem je nestabilní stahování.Před­placený kredit v tomhle případě na rychlosti moc nepřidá.Změř si rychlost připojení.

zbysek

myslim take ze to je pripojenim,stahuji da se rici denne,a nemam zadny problem,jen obcas o vikendu,ale to je preplnenym serverem.problem nemam,a ani nemam predplaceny kredit

tuCZek

otestuj si připojení

Zdroj: http://best-net.cz/test-mereni-rychlosti-pripojeni-k-internetu/vysledky-mereni-rychlosti/