Taky vám nejde uloz.to?

Možná trochu zbytečná otázka ale poslední dva dny když si chci stáhnout soubor z uloz.to tak se mi po opsání ověřovacího kodu neobjeví taková ta tabulka "kde to chci uložit".Zkoušela jsem to i přes jiný prohlížeč nebo jsem psala na podporu ale zatím mi neodepsali a já si opravdu nutně potřebuji něco stáhnout.Chci se ujistit jestli je to jen chyba serveru nebo je něco špatně s mojim pc :)
Doplňuji:
Samosebou jsem to zkoušela a ne,nic tam nemam :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zkus jiný prohlížeč. Dle mých zkušeností má ulož.to trochu problém s Operou a IE, ostatní prohlížeče spolupracují s ulož.to dobře.
Případně se podívej, jestli máš prohlížeč nastavený tak aby před začátkem stahování zobrazil dotaz kam uložit soubor. Pokud bys měla nastavenou přímo složku bez dotazu, tak se soubory stahují přímo do ní.

Další odpovědi:

Bronzový

Zkus sem vložit odkaz na ten soubor,koukneme na to.

Zlatý

Pošlete mi prosím výpis z Hijackthisu, podíváme se, jestli v počítači není něco nechtěného.

Hijackthis stáhnete z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log.
Ten mi pošlete emailem (jako přílohu) na bedy zavináč outlook tečka cz, případně ho nahrajte na leteckaposta.cz či jiné úložiště (edisk.cz apod.) a odkaz mi pošlete tady vnitřní poštou.

Zdroj: http://sourceforge.net/project s/hjt/files/latest/download

Pokročilý

Mě ulož.to normálně jde, ihned se stahuje.

Stříbrný

a když se podíváš na nástroje a správce stahování, tak tam to nemáš?

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

uložto mi funguje dobře, jestli to není tajný dej sem odkaz na ten neposlušný soubor, dám ti vědět, ahoj

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.