Proč mi nejde stahovat z ulož.to?

Ahoj poradte mi někdo prosím, když dám normálně stáhnout, v pohodě zadám ten kód a najednou když se mi to „jakoby snaží stáhnout“, tak se to samo od sebe přeruší.Tohle mi dělá u všeho, co bych chtěla z ulož.to stáhnou.Prosím poradte mi někdo.Děkuju :)

Nejlepší odpověď
www

Ty stránky jsou nyní den ze dne horší a horší. Zkus proto hledané stáhnout z nových stránek Stáhni-to:

Zdroj: www.stahni-to.wbs.cz/

Další odpovědi
blesk26

Ano, poslední dobou se to asi stává, také jsem nedávno něco na uložto zkoušel stáhnout a zastavovalo se to. Ale stačilo to nechat a po pár minutách se to zase třeba rozběhlo … jen to byl opruz, protože to dlouho trvalo :) A stahoval jsem to v Opeře, která umí navazovat na stahování, nevím jak to mají ostatní prohlížeče.

beer

Jasně, blbne jim to čím dál víc, víme proč )). Ale taky jsem našel cosi new, vyzkoušej:
http://www.stah­nu.to/

vlkadam10

To je pravda, jsou horší a horší ale odkazem na jinou stránku se nic nespravím. Pokud máš nějáký antivirus tak si od něj nech prohledat internet. Pokud ne tak skoušej další stránky na stahování. Snad se ten tvůj problém vyřeší. Mě by tohle dost naštvalo.

cliwe

stahuj z CZ share, je to levnější a lepší.