p-e-t

Stahovat mi prostě nejde!

Dobrý den, prostě nejde mi stahovat ze stranky ulozto.cz i přes programy jako je napřiklad IDM atd. tak to proste nejde! Příklad:Večer dám stahovat film nebo 2 nechám to stahovat přes noc počítač se dostane do úspornýho režimu a je to. Ráno se vzbudím a vidim ze se to nestáhlo a u toho stahovani je nejaka chyba dam ok a je to pryč prosim poradte co s tim mam delat?

Nejlepší odpověď
Cullinda

Pokud máš pocit, že je to úsporným režimem tak ho vypni. Ale asi to bude spíš pomalým připojením. Já nemám kdovíjak rychlé, ale z uložto stáhnu 1GB za cca 1,5 hodiny.
Ještě záleží na tom kolik lidí to stahuje a jak je protížená síť.

Další odpovědi
anonym

Dobrý den pane p-e-t. Stránka uložto.cz měla
problémy. Snad to již bude vše v pořádku.
Co se týká počítače tak nemůže být v dobé nahrávání v úsporném režimu. to se vám nic nenahraje.Radéji stahujte přes den a nechte počítač otevřený-jen vypnéte obrazovku aby nestrádala.Problémy má teď také KINOTIP.cz.
nevíme co se děje,ale asi nějací nenechavci chtějí zlikvidovat všechny dobré stránky. Již zničili FREE ZONE,MOVIE ZONE a,t,d.
uvidíme jak to bude dál. Zdraví Vás ---ZAJ_PO

Zdroj: ZNALOSTI

karbo

Připojuji se k již daným odpovědím.Na rychlosti ani tak nezáleží,spíš je to otázka jak to dlouho budete stahovat,ale určitě vypnout úsporný režim a jenom vypínat monitor.Stránky měli potíže,asi to nešlo nikomu.
Doplňuji:
Ještě bych to zkusil přes google chrome,to mi i přes potíže šlo.

led

každý správny sťahovač najprv vypne v správci napájení úsporný režim.
Štart-nastavení-ovládací panel-možnosti napájení
nastavení: když je počitač připojen do sítě
vypnout=nikdy
usprný režin=nikdy
dlouhodobý spánek=nikdy

toto ale môže nastaviť len užívateľ-administrátor s plnými právami