tony2412

Nejde mi se přihlásit na Aliexpress, čím to?

Přihlašuju se a pořád mi to píše „Please slide to verify“ Zadávám na 100% správné údaje,zkoušel jsem to přes různé prohlížeče i přes mobil a nic, čím to je? Může to být u nich chyba? Včera to šlo v pohodě! Přihlašuju se přes email…/// Jo přetáhnout toho jezdce to byl ten problém 🙂 Ale přišel jsem na to, trvalo to sice, ale díky za radu!!

Nejlepší odpověď
cochee

Slide to verify je takový bezpečnostní prvek, který se čas od času několikrát po sobě objeví (a pak zas na chvíli přestane). Je to obdoba tzv. re-captcha, kde musíš zadat obvykle nějaký text, který vidíš na obrázku. Je to zabezpečení, že se přihlašuje nějaký (ten správný) člověk – majitel účtu a ne robot, který zkouší náhodná hesla. Takže zde u toho slide to verify musíš potáhnout ten jezdec, který se objevil, na opačný konec. Na PC myší, přes telefon jsem se na Ali nepřihlašoval (protože používám přímo aliexpress appku), ale předpokládám, že to půjde potáhnout prstem.