Za jak dlouho přijde potvrzení při platbě kartou na Aliexpress?

Dobrý podvečer,
prosím
mám dotaz ohledně aliexpress, mám v přehledu zboží Goods Awaiting Acceptance= a tam v detailu napsaný čas, že už se mi to odesílá ( to jsem aspon tak pochopila) ale pořád mi nepřišlo z učtu že se mi odečetly peníze. To tvá nějakou dobu? Nikde na googlu se o tom moc dočíst nemůžu, ptala jsem se kamarádky a ta to platí přes mBank a ji to odečte hned. Já to včera platila přes Visa kartu. Jsem zvyklá když nějakou platbu odešlu, že přijde SMSka že to proběhlo. Děkuji.
Jsem na tomto serveru prvně, tak abych se nedopustila nějakých chyb.
Doplňuji:
ano mám tam ještě 2 zboží co nebyly potvrzeny. :)
Jeden má na to 8 dní a druhý 13 dní. Další mi to potvrdili bez problému :)
Děkuji

Odpovědi
Adula.57

Jestli ještě u Vás nečeká na schválení zboží, to taky trvá nějakou dobu. Mně to trvalo i necelý týden.
Doplňuji:
Tak to může být problém s Vaší kartou. Zkuste si zavolat do banky, jestli máte povolený nákup do zahraničí, nebo jestli nemáte daný moc nízký limit.

rozsevac

Goods Awaiting Acceptance – čeká se na potvrzení, že jste zboží obdržela. To už musíte mít platbu potvrzenou. Měla byste vidět částku na svém účtu v blokacích. Jako při platbě kartou v obchodě. Zaúčtována je až po několika dnech. Na odkazu níže, jsou na obrázcích stavy před potvrzením platby a po ní.
http://www.jak­nakupovatna.cz/a­liexpress/sle­dovani-zasilky/