Nike Air Max z Aliexpess?

Je dobré koupit air maxy z tehle stránky?
Děkuji za rady...
Doplňuji:
Díky za radu, já vím že to není originál, ale mě by stačilo aspoň aby vypadali jako originál, nechce se mi totiž dávat 3 tisíce za takové boty.
Proto furt vyhledám stránky a ptám se lidí co na to říkají.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

S http://www.aliexpress.com/ mám dobré zkušenosti, ale - nejde o e-shop, ale o stránky sdružující jednotlivé obchodníky (e-shopy), takže musíš velmi pečlivě vybrat toho ´správného´ obchodníka.
Dále musíš počítat s tím, že 99 % nabízeného zboží (zejména v kategoriích oděvů a obuvi) se sice ´tváří´ jako značkové, ale jde o padělky.
A také s tím, že reklamace nějaké vady je v podstatě nemožná (stejnětak neplatí klauzule o možném vrácení zboží atd. - prostě náš Občanský zákoník v Číně neakceptují).
:-D
Osobně bych si boty bez vyzkoušení nekoupil - a padělek značkových už vůbec ne (nemusí odpovídat materiál, velikost, nic).
___
Proč si - pokud už chceš značkové boty, prostě nezajdeš do kamenné prodejny Nike a nekoupíš si je tam???
Doplňuji:
OK...
Za tyhle dáš (pokud to dobře dopadne) cca 1.300,- (cena + DPH) - pokud to dobře dopadne...
;-)
Tak budu držet palce.

Další odpovědi:

Zlatý

Falešné boty je špatná koupě, a je jedno z jaké stránky.

Klidně si koupím falešnou kabelku, ale boty nikdy. Boty tvarují nohu a ty falešné ji mohou tvarovat špatně. Navíc jim bude chybět to air odpružení, takže bota na nic:-(((

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.