Pav Liis

Nike Air Max z Aliexpess?

Je dobré koupit air maxy z tehle stránky?
Děkuji za rady…
Doplňuji:
Díky za radu, já vím že to není originál, ale mě by stačilo aspoň aby vypadali jako originál, nechce se mi totiž dávat 3 tisíce za takové boty.
Proto furt vyhledám stránky a ptám se lidí co na to říkají.

Nejlepší odpověď
anonym

S http://www.ali­express.com/ mám dobré zkušenosti, ale – nejde o e-shop, ale o stránky sdružující jednotlivé obchodníky (e-shopy), takže musíš velmi pečlivě vybrat toho ´správného´ obchodníka.
Dále musíš počítat s tím, že 99 % nabízeného zboží (zejména v kategoriích oděvů a obuvi) se sice ´tváří´ jako značkové, ale jde o padělky.
A také s tím, že reklamace nějaké vady je v podstatě nemožná (stejnětak neplatí klauzule o možném vrácení zboží atd. – prostě náš Občanský zákoník v Číně neakceptují).
😁
Osobně bych si boty bez vyzkoušení nekoupil – a padělek značkových už vůbec ne (nemusí odpovídat materiál, velikost, nic).
___
Proč si – pokud už chceš značkové boty, prostě nezajdeš do kamenné prodejny Nike a nekoupíš si je tam???
Doplňuji:
OK…
Za tyhle dáš (pokud to dobře dopadne) cca 1.300,– (cena + DPH) – pokud to dobře dopadne…
😉
Tak budu držet palce.

Další odpovědi
zzzzz

Falešné boty je špatná koupě, a je jedno z jaké stránky.

Klidně si koupím falešnou kabelku, ale boty nikdy. Boty tvarují nohu a ty falešné ji mohou tvarovat špatně. Navíc jim bude chybět to air odpružení, takže bota na nic:-(((