Chyba při platbě na aliexpressu, co s tím?

Už 3 dny se snažím zaplatit na aliexpressu a vždy se mi ukáže tohle: https://acs.gpesecure.com/…
Není to poprvé, co si něco objednávám. Vždy mi všechno v pořádku šlo, ale teď mi to prostě nejde. Nevíte co s tím? :(
Doplňuji:
Jiný prohlížeč jsem už zkoušela, dokonce i na jiném počítači jsem to zkoušela objednat. Ani mé kamarádce to nejde objednat. :/

Odpovědi:

Stříbrný

To nevypadá, že je problém přímo s platbou, ale spíš technický, s webem. GPESecure je zabezpečovací mechanismus proti zneužití plateb kartou na netu. Já bych zkusil použít jiný internetový prohlížeč anebo ten používaný zkusit upgradovat na aktuální verzi.
Doplňuji:
Zkus se pak zeptat v bance. Dneska mi došla ještě jedna věc: Aliexpress nedělá platby přes GPESecure, takže nechápu, co se děje.

Bronzový

Naše zkušenost z poraden Sdružení obrany spotřebitelů říká - vyhnout se tomuto internetovému obchodu, zejména když jsou již v úvodu nějaké problémy. Obchod nejede podle našich zákonů, nesídlí na našem území a případnou reklamaci je nutné jet vyřídit do Číny. /makon@asociace-sos.cz/

Z Aliexpress objednávám už rok a vše mi v pořádku došlo a šlo i zaplatit. Možná je chyba v jejich servru...zkus to později a třeba uvidíš...

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

jmhad: kvůli reklamaci je NUTNÉ jet do Číny?

:-D :-D :-D

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.