ptáč

Nějaká síť 79.111.91.135 se chce připojit, hlásí systém. Je to z Ruska. Co to může být?

Když kliknu na systém abych zjistil víc, ukážou se vlastnosti složky system32. Takže jsem to příchozí volání zablokoval. Ale proč to je z Ruska? Hláška vypadala asi takto: systém chce přijmout připojení 79.111.91.135 TCP
Doplňuji:

jsou to útoky, nebo je to běžné?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vykašli se na to. V Rusku a na Ukrajině jsou hadi.
( nový typ viru a la trojský kůň).

Další odpovědi
Jikra

Ignoruj. Je to z Moskvy od Putina pro soukmenovce do Karlových Varů.

MamRadHudbu

Hmm zajímavý teď by tam byli tajné informace 😁 ja vim je to hovadina 😁

zzzzz

To bude KGB 😁

ptáč

To nebude KGB. To může být kdokoliv. Jestli nemáš firewal od Comodo, nepoznáš co ti s počítačem dělají.

Hamon

Ani s Comodem. Zkusil jsem ho. A když mi v režimu učení bez povolení povolil aktualizace Adobe, odinstaloval jsem ho.
Používám vestavěný firewall z Windows 7. Dovnitř i ven vše zakázané krom explicitně vyjmenovaných protokolů a portů, prostě to, co firewall má dělat.

zzzzz

🙂 já bych to nepoznala ani s ním. 😁