Tw!st

Existuje nějaká aplikace pro stream obrazovky na PC na mobilu?

Chci na mobilu vidět co se děje na PC, ale nepotřebuji to ovládat. Hledám nějakou aplikaci jako TeamViewer, ale s vyšší kvalitou obrazu, nebo něco jak na Skypu sdílet obrazovku, ale s vyšši kvalitou obrazu. Díky za rady předem.

Gecco: tvoje odpovědi mě docela iritují… Nedokážeš odpovědět na otázku ale stejnak se musíš vtírat do věcí kterým nerozumíš :) nechci používat na tohle data, ale wifi když budu u někoho doma… Nepřipadá mi to technicky nemožné ani přes data, pokud je k dispozici 3G a nebudu hledět na spotřebu dat při 1280×720 rozlišení tak proč by šířka pásma nemohla dovolit plynulý stream ?

Odpovědi
arygnoc

áno, aj hľadať je umenie.

https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=stream+z+pc+na+m­pbil&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=FpejVf_YD8a­ret2-ocAN#safe=off&q=stre­am+pc+screen+to+an­droid (Přibližný počet výsledků: 17 700 000 (0,41 s))

😉

gecco

A jóóó – teď jsem se kouknul – ty jsi ten suterén a igelitent, který polykarbonátu říká sklo – a kdo to nepochopí, je mentálně retardovaný…
😁
Jo – sorry, budu si dávat pozor, abych tě propříště nějakou svou „iritující odpovědí“ nepopudil…
😁

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vybelit-nazloutle-sklo-na-mobilu

Shaohao

musim se zastat tazatele a konstatovat, ze nektere tvoje odpovedi jsou opravdu nic nerikajici a radoby chytre…