zuzik18

Prosim moc o radu.Kdyz prehravam videa, zacnou kostickovat a Pc se po chvili zasekne a zcerna obrazovka.Uz si nevim rady

Odpovědi
Michal Kole

To je nedostatečným datovým tokem videa.

Pokud je stream z netu, např. ct24.cz/ivysi­lani.cz, stream.cz tak je na vině pomalé připojení buď mezi tebou a providerem (ISP) – tím, kdo ti poskytuje internet, taky to může být vytíženost domácí sítě (děti stahují) či problém někde mezi servery poskytovatele videa (ct24.cz, …) a serverem providera

U normální televize ať je to DVB-T (příjmáš přes anténu a máš settobox či máš STB v televizi) nebo satelit (DVB-S) pak je nejspíše problém v počasí (bouřky, hustý déšť, hustá mlha) a pokud máš IPTV tak je to opět vytíženost sítě u DVB-C by snad být problém neměl, ale o tom jsem nikdy nic nečetl.