Pokročilý

neholené nohy

je ve vašem okolí nějaká náctiletá která si neholí nohy?
Doplňuji:
mám totiž malé blond chloupky a nechce se mi to holit a diki tomu ze se staram misto matky o domacnost tak ani casu tolik neni. ale nejvíc mi de o ty de..li se kteryma se učim Aj sou ujetý na drogy a kdo nehulí toho si podávaj, když tam přídu v sukni tak si me podaj a to se moje vrkotavá psichika zhroutí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Neznám žádnou takovou. Teď si holky holí nohy už v 10! To je děs =(. Maj tam 5 a půl chlupu, nechápu.

Zlatý

Měl jsem svého času jednu takovou na gymplu ve třídě. Mně to teda osobně na holkách nikdy nevadilo. Přirozenost...
Doplňuji:
teda tím nemyslím "měl" ve smyslu romanticky nebo intimně - zkrátka byla součástí třídního kolektivu ;{))> po pracovní době vyjadřovací schopnosti uvadaj

Bronzový

Připojuji se k "Quentos".Mě to také nevadí. A nevadí mi i ženský velký zadek.Tím spíš,že často není vůbec velký. :)
Doplňuji:
"když tam přídu v sukni tak si me podaj..." Bude to znít divně,ale to ti nesmí vadit.O to právě jde. :)Oni také nejsou dokonalí,nebo ano? To je totiž u nich taková maska,kterou skrývají své frustrace.Před sebou a před ostatními.To je ale jejich věc.

Bronzový

Ano, znám takovou dívku. :-) Nevidím na tom vůbec nic špatného. Chlupy na nohách jsou přirozené.

Bronzový

Já se ve své práci setkávám převážně se ženami(prodávám šperky).Občas se u náctiletých vyskytují neholené jak nohy,tak ruce,ale je to spíš vyjmečné.Já osobně preferuji u dívek,pokud se holí,připadne mi to takové čistší,ženštější.Ale každý máme jiný vkus:-)

Stříbrný

díky bohu v mém okolí ne, ale jednou jsme jeli do Británie a s námi jela i škola z nevimjakých Lázní, jedna holka u nich, jmenovala se Růžena měla chlupy na nohou dlouhé snad tři centimetry a ještě suverénně nosila minisukně... a pro pořádek nebyla ani žádné tintítko. Tohle plus pár dalších faktorů a hned by se vám neoholené nohy nelíbily =D Byla to hrůza.
Jako stane se, že holky ze třídy občas přes tělák mlely, že si nestihly oholit nohy, ale jinak ne. A pokud to nejsou 3 cm přímo chlupy jako u Růži, tak mi je to celkem jedno....

Zlatý

Pokud máš blonďaté chloupky, ty bývají jemné, tak to vůbec nevadí. Navíc si za chvíli nohy opálíš a nebudou vidět skoro vůbec.
Jiné by to bylo, kdybys měla silné dlouhé černé chloupky.
Buď v klidu. Dělej co musíš a co tě baví a s těmi ujetými se nebav. Nic ti to nepřinese.

Stříbrný

Mě osobně neoholené nohy u žen a dívek nikdy nevadily. Naopak dnes, bohužel je to světová západní móda, je in se holit. Dokonce i u nás mužů. Ale mám takové ošklivé přirovnání. Kdo zažil pravou domácí zabijačku ten mé narážce porozumí. Ostatním se tímto omlouvám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.