josefosmy

Nehoda=auto nejede

Dobrý den, kamarád má Ford Mondeo 96–00 a narazil mu pán do PP dveří. Problém je, že auto po nárazu nejede. Nejspíš to bude chtít takovou tu pojistku na palivový čerpadlo, která přetane tlačit palivo pokud dojde k nárazu. Snad všichni víte co myslim. de mi o to, kde jí hledat a jestli se dá pouze vyměnit za jinou a nemuset někam do Servisu to nechat aktivovat nebo tak něco. Díky moc za vysvětlení.

Nejlepší odpověď
Hlada

U Mondea je bezpečnostní spínač v levé boční stěně před předními dveřmi pod palubní deskou mezi dveřmi a podběhem. Je přístupný otvorem v čalounění.