bolak

Nedocílí se mazáním odpovědí místích uživatelů akorát toho, že tito uživatelé přestanou odpovídat?

A místo toho budou pokládat pouze otázky?

A naopak ti, kterým zase mizí jejich otázky, tak proč by měli vůbec někomu odpovídat, když se následně nebudou moct taky na něco zeptat?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ideální stav nastane, až mazalové z pilnosti začnou mazat i sami sebe a po chvíli úsilí tu zůstanou jen nemazalové, protože mazalové už budou totálně vymazaní 🙂. Taky bychom mohli odpovídat jen sami sobě a pak to po sobě zas vymazat, aby tu byl pořádek. Hodnotit se sice nemůžeme, ale když to vymažeme, bude to stejně jedno.

Další odpovědi
suaeda

Jak vidím otázky kolem administrativy tohoto webu poslední dobou přibývají. Ne nejsem žádný administrátor a ani nic nemůžu mazat. Ani nejsem úplně zasvěcen do systému tohoto webu prostě jsem to zatím nepokládal za nutné, protože jsem bodově někde hluboko pod průměrem.
Přesto mi to připadá prapodivné, že poslední dobou se zde objevují jak otázky tak odpovědi zaměřené na čistky na těchto stránkách. Asi není někde vše ok! Podle mne by měli být zvoleni administrátoři, kteří dohlížejí na obsah dotazu a odpovědí a v případě nevhodnosti zasáhnout (mazáním případně jen upozorněním). Také by nebylo na škodu pokud by byli určeni (zvoleni) solidní zástupci, které nazvu např. soudci, ke kterým by se bylo možno odvolat. Mám takové zkušenosti např. z online hry „webgame“. Neříkám, že moje návrhy jsou dobré, ale je třeba aby se ti kdo řídí tyto stránky zamysleli a případně navrhli nějaké řešení. Jinak se může časem stát, že odejde většina členů z komunity a server www.odpovedi.cz zapadne v propadlišti internetu.

anonym

Toho bych se nebála. Někteří uživatelé jsou natolik nepoučitelní, že se budou stejně stupidně ptát, ať jim napíšeš cokoliv. KGVB je prostě nezmar.
Stejné je to jak u otázek, tak u odpovědí.
Odepsala jsem barbakanovi, potom jsem chtěla odpověď doplnit, a už nebylo co.
No, nic se nedá dělat. Když vezmu v potaz, co všechno se maže, tak spějeme k tak vysoké úrovni, že na ni dosáhne málokdo.
To bude ještě švanda! Končím, aby Ti to někdo nesmazal kvůli mé odpovědi.

www

To nevím a jen čas to prověří.
Raději odpovídám jen na otázky, které považuji za „odolné“ 😁. Sám víš, že některé otázky se během několika dnů mohou vrátit, je tu tedy nějaká kontrola.

Kamionacka09

Zrusit mazani a bude klid.

bolak

www: Kontrola tu sice je, ale když se mi otázka vrátí po 6ti dnech, tak už mi do ní těžko někdo odpoví…

Největší sranda je, že Dr.Axl říkal že otázky nemaže on ale admin, takže to funguje zřejmě následujícím způsoobem: Admin mi smaže otázku, následně jí tam zase vrátí, pak jí zase smaže, načež já mu napíšu že mi zmizela otázka, admin se mi omluví a otázku vrátí, pak ji admin zase smaže a takhle to dělá dokola několik dní… a v průběhu tohole všeho ještě admin sám sobě pošle varování (from admin > to admin), aby toho mazání nechal, jinak že bude zle…

Pokud mluví Dr.Axl pravdu, tak ten admin bude dóst zajímavá osobnost :)