Avatar uživatele
jirka F

Nedáváte jsem také informace kde bydlíte jaké je vaše skutečné jméno aby si vás potom některý uživatel nenašel?

Tak třeba Rokio to jsem vložil, že je že Znojma. Ale co když si ho tam teď někdo najde a vyřídí si to s ním?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JirinaM před 424 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Myslíš, že někdo bude po Znojmě courat, dům od domu a ptát se: „Bydlí tu Rokio? A mohl/a bych ho vidět?“

Upravil/a: Mravenec

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Tak Ausgerechnet Rokia I. Kauflandského, pána z a na Znojmě, by nebylo problém najít, i kdyby byl, co já vím, ze Žižkova, nebo ze Stodůlek, což je asi největší vesnice s cca 80,000 obyvateli, protože si zajdeš ke Kauflandu, a tam si počkáš, až přijde zkontrolovat, jestli se v automatu na Kaffee nenalézá peníz. 🤷‍♀️ Víš, kolik měří, a kolik zhruba váží, a že to je autista s invaliditou III. stupně – takový se v davu neztratí, jako! 😅

A? A co jako? To ho tam bude někdo sledovat, po Znojmě, kde bydlí? To stejně nezjistíš, protože se Rokio I. Kauflandský zasekne na první světelné křižovatce & přechodu pro chodce.

Vůbec nerozumím smyslu otázky: k čemu by bylo užitečné, aby tady někdo věděl, jak se skutečně jmenuješ, nebo odkud jsi? Moc to nechápu, jestli si tu hledáš „kamarády“, tak tady to není.

A, propos, psal jsi, že už půjdeš odsud pryč. Kdy to tak bude, tak jako alespoň v hrubých rysech, abych se na to připravil? 😎😃

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

A co by si s nim mel kdo vyridit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nedáváte jsem nedává smysl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Abych vám to všem vysvětlit po důkladném zvážení jsem se rozhodl že zůstanu prozatím na této stránce akorát se budu snažit nebýt tolik aktivní jako dříve.

Avatar uživatele
cappuccino

To rikal Rokio taky a asi na to zapomnel:)

Avatar uživatele
Filip84

JyrkaF🤪: Tak příště, kurwa, neslibuj! Slibotechna, tvl! 🙄🙄🙄👿👿👿

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: To není nutné – počkáš si na něj u Kauflandu. Autistů, co obcházejí vozíky, jestli v nich někdo nenechal peníz, nebo kontrolují mincovník automatu na Kaffee, jestli v něm někdo nezapomněl peníz, nebude ani ve Znojmě deset, jako! 😅

Avatar uživatele
Mravenec

To je pravda, ale kdo by to tu dělal, že. Každý má svých starostí dost. 😀

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: Kdyby bydlel ve Stodůlkách, tak vyjdeš ze starých Stodůlek směrem na Krteň, projdeš podchodem pod tou silnicí, co tam i o půlnoci projede 1,756 aut za minutu, směrem k náměstí Junkových, jak je Vodafone, a tam je Billa – a tam jsou vozíky, ve kterých můžeš hledat peníz! 👆👌🤓

A chtěl bys ho domů? Ne, nic proti němu, ale: chtěl? 😃😅😅

Avatar uživatele
Mravenec

Já jsem naštěstí vlk samotář. 😂

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: To máš jedno, „to je mák, a na ten se vyser!“, pro toto. Prostě se nalaď na jinou vlnu, co já vím, nějak si to visualisuj, že bys, třeba, byl na chlapy, víš co, nebo tak něco, prostě jakkoli. Ale, Ausgerechnet Rokia I. Kauflandského: chtěl bys ho domů? Ty vole! Já myslím, že by bylo „dost“, kdyby Ti Rokio I. Kauflandský ohlásil „Ahoj, já jsem tvůj nový soused!“ a není to vůbec nic proti němu!

Tady tento „ústavní Spejbl“ je ještě horší, než Rokio I. Kauflandský, tak, sakra, kdo by ho hledal, kdo by ho chtěl vidět in natura!? Vždyť já jsem rád, když tu, třeba, tři dny není, to je takový počinek! 🙄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Avatar uživatele
jirka F

Mravenec: Oni někteří bez urážky jsou všeho schopný.😬

Nový příspěvek