Rokio

Nechcete si zkusit test povolání, který jsem vytvořil?

Jedna uživatelka si stěžovala, že zde píšu obtěžující příspěvky, které jsou navíc bez špetky empatie. Rozhodl jsem se tedy, že vám poskytnu můj test povolání, abych vám pomohl vybrat si ideální zaměstnání. Kdo bude mít zájem, tak ať odpoví na tyto čtyři otázky, podle kterých vyhodnotím, jaké je pro vás ideální povolání.

TEST POVOLÁNÍ IV.

  1. Jaké jsou vaše zájmy?
  2. Jaké školní předměty jste měl/a rád/a na základní škole?
  3. Jaké školní předměty jste neměl/a rád/a na základní škole?
  4. Preferujete fyzickou práci?

poznámka: Odpovědi můžete psát i do pošty.

něco o testu:

  • tento test povolání má asi 90-ti procentní úspěšnost
  • je velmi krátký
  • vyhodnocení test není jednoslovné, ale je na pár řádků

Odpovědi
Drap

1 zájmy velmi různorodé , hlavně užívání si důchodu a přežít
2 zpěv a výtvarnou výchovu
3 práce na pozemcích a tělocvik
4 je mi to jedno.

Jsem zvědavý a nedočkavý co mi vyjde za povolání snů

marci1

  1. Všeobecné
  2. Všechny
  3. Žádné
  4. Obojí

🙂

dubraro

Nechci. 🙂

carlosbomber

Tak ze zvědavosti vyzkouším.
1.zájmy mam krátkodobé /rád zkouším nové věci
2.Výtvarná Výchova, Tělocvik, Dějěpis,Pracov­ky(málo práce hodně volného času a možnost být na čerstvém vzduchu
3.Český Jayk,Anglický Jazyk, Matematika, Hudebka,
4.je mě to jedno

Tw!st

Tak schválně.

  1. Management, řízení lidí, čtení, technologie, internet, spravování sociálních médií, jazyky, tvoření internetových projektů
  2. Žádný, ke škole a školskému systému jsem měl už od základní školy velký odpor, kdybych si musel vybrat tak asi angličtina.
  3. Všechny, viz otázka 2. Kdybych si musel vybrat, tak přírodopis, a podobné předměty, které se učí drilem a mají nulové využití v realném životě.
  4. Pokud to neberu jako zaměstnání, tak proti fyzické práci nic nemám, ale rozhodně bych nesouhlasil aby fyzická (otrokářská) práce byla náplní mého života a abych fyzickou prací která mě nebaví strávil 1/3 mého života.

Mc Merkurion

… tak co mi doporučíš?

  1. nicnedělání
  2. přestávku
  3. všechny,kromě bodu 2
  4. nepreferuju žádnou práci

ivzez

Tou stěžovatelkou jsem já, Rokiovy otázky a v poslední době
i některé jeho odpovědi jsou horší a horší → působí to na mne
dojmem, že se Rokio „snaží nahnat body za každou cenu".

Rokio, co víš o volbě povolání. Kolik poraden k volbě povolání
už jsi navštívil, kolik testů k volbě povolání jsi absolvoval?

Víš, co všechno má vliv na správnou volbu budoucího povolání?
Další otázka, nad kterou ses nezamyslel…

_______

Abych ale jenom nekritizovala:

Považuji za velmi slušné, že´s mne nejmenoval, že jsi
nechal na mně, jestli se ke kritice přihlásím sama. (–:
[Znovu jsi ukázal, že máš na víc, než co tu většinou předvádíš.]

Kelt

1 Zajímají mne cizí jazyky, záhady, příroda, hudba, technika
2. Měl jsem rád fyziku, chemii, matematiku
3. neměl jsem rád, výtvarnou východu, pracovní výchovu
4. Někdy ano, ale ne vždy.

Jack Black

  1. Hraní her (počítačových)
  2. Český jazyk, dějepis
  3. Pracovní činnosti, výtvarka (vše krom normálního kreslení který mi moc nešlo), tělocvik
  4. Ne

Drap

Test je zcela nesmyslný, výsledky jsou nesmysly, bez jakýchkoli podložení.
Toto i vyšlo:

Podle testu povolání, který jsem vytvořil, je pro tebe nejvhodnější povolání pod názvem modelář a výtvarník (2 body).

Mezi zaměstnání, která jsou pro tebe též vhodná, ale o něco méně než v předchozím odstavci, jsou hudebník, ilustrátor, malíř, skladatel, umělec a zpěvák (1 bod).

Naopak ti nedoporučuji pracovat jako baleťák, hrnčíř, keramik, sportovec, šéfkuchař, tanečník, trenér, zahradník a zemědělec (- 1 bod).

Nemám žádné výtvarné sklony, zpívat bohužel neumím a nemám hudební sluch. Na modeláře bych zřejmě neměl dostatek trpělivosti.

Naopak, vařím celkem rád, práce s hlínou by se mi líbila. Myslím, že bych trénovat jisté věci mohl, dělal jsem to, i když jen u mládeže. Zahradničím a rád chovám různá, domácí zvířata.