zvonisek

Necháte se naočkovat proti covidu-19?

Já to zvažuji už jen z toho důvodu, že žiju s prarodiči a studuji filmovou školu a potřebuji se účastnit natáčení.

Nejlepší odpověď
marci1

Další.

V současné době je na pořadu místo otázky: Necháte se naočkovat?, otázka: Myslíte, že budou vakcíny pro všechny, kteří se chtějí naočkovat? 🙂

Další odpovědi
Drap

Ano.

Pokud se dočkám toho, že i na mě zbyde vakcína, tak ano.

Hlada

Ne, na co.

Necítím se touto virózou tak vážně ohrožený, abych do sebe nechal píchat nějakou rychlokvašku.

doktorwho

Ne, nejsem ovce, chtějí nás zlikvidovat.

Já musel :D. Ale vážně, nejspíš asi zatím ne. Nemám k tomu aktuálně důvod a nejsem riziková skupina. Kdo chce, proč ne.

brillant

Ne, na co.

Nevěřím této vakcině.

ten který je

Ne, na co.

Nechci si nechat do těla vpíchnout látku o které mají pochybnosti i mnozí lékaři.Jako ovce budu vzdorovat do té doby,než mě dají do nějaké ohrádky pro neposlušné ovce.:-)

Pepa25

Ano.

Stejně jako se nechávám očkovat i proti chřipce – a tato nemoc je zjevně nepříjemnější i pro mladé

Rokio

Ano.

Očkování má většinou minimální vedlejší účinky a příznaky covidu nejsou zrovna zanedbatelné.

paul1

Ano.

zjentek

Nevím.

No nevím. Ale uvědomím si to hned jak bude jasné, kolik jednotek, desítek či stovek jednotlivých vakcín je potřeba podstoupit pro zdárné a účinné očkování proti všem kovídkům, které jsou dnes všude okolo nás.

Taky nás může potkat, že noví a noví kovídci se budou objevovat rychleji než účinné zbraně na ně. Nebo se to právě děje? Co myslíš zvoníšku? Ví Bůh a tohle je třeba od něj zjistit. (;

dudu

Nevím.

quizzi

Nevím.

Emefej

Ano.

Jiří Bohumil

Ano.

Pokud mi bude dopřáno se toho dožít a dostanu se i na řadu. Jsem sice senior 70+, ale jiné „rizikové faktory“ zatím nemám. 😉

led

Ano.

Teoreticky ano. Niekoľko ďalších pichnutí do pravekého zjazveného tela ma nezabije. Problém je len v maličkosti: kedy prídu na rad aj rozprávkové a fantastické bytosti… Pred smrteľníkmi, alebo až po nich?

JájsemRaibek

Ano.

JežíšKristus

Ano.

Proč ne, už teď se očkuju na xy věcí. Ta vakcínka ani covid neobsahuje, takže pohoda.

GM

Ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.