Smackdown

Nebylo by lepší udělat z hospod fitness centrum?

Za chvíli se nebude pít pivo, ale mlíko, vláda chce za pár let omezit pití alkoholu, na osobu max. 3 piva nebo 2 panáky, za další alkohol si konzument zaplatí víc a další ještě víc, navíc chce, aby byly dětské kouty v hospodách aby tam mohli lidé s dětmi, tvrdí, že se dá bavit i bez alkoholu.

Nejlepší odpověď
iceT

Lidé s dětmi mají jít na hřiště, ne odložit dítě do dětského koutku v hospodě.
Po zavedení toho protikuřáckého zákona se jedna ženská s malým děckem hned cpala do hospody s herními automaty se slovy Už sem můžu, když se tady už nekouří?
Radši ať se hospody zavřou úplně, lidi stejně budou kdyžtak chlastat doma.

Další odpovědi
Emefej

Je to vynikající nápad. Do hospody chodím hlavně na mariáš. Už se těším na kolegu Standu, přezdívaného Meresjev, jak bude s vozejkem řádit na běžeckém páse.

Kepler

Jasně, ještě by tam mohli pouštět pořady o škodlivosti alkoholu a kouření a jak je zdravé papat mrkvičku.

Drap

Napiš interní poštou Rokiovi. Dá ti kontakt a psychiatra.

Mc Merkurion

… jak to tak všude vypadá, zdá se, že tvá vize je pravdivá >>> nechtě jsem si vzpomněl na seriál „Návštěvníci“ …

Muffz

Inu zvýšit úroveň populace a omezit pití je dobrá idea. Ochlastové ale i tak budou pít, klidně si za to připlatí. Vždyť to vidíme pořád, každý si stěžuje, ale že by zapřemýšlel nad sebou, že už by bylo na čase to omezit, přestat kouřit apod, protože má problém se závislostí, to ne. Radši u toho piva za 50 korun řvát, jak je drahé.

Co mě se*e víc je v hospodě voda s citronem za 30 Kč.

A ano, bavit se dá i bez alkoholu a poměrně lépe, jen mnozí toho nejsou schopni.

marci1

Už si živě představuji místní štamgasty s pivními „bříšky“ na běžicích pásech. 🙂
A jak bychom si pokecali? Do hospody se přece nechodí jen na pivo, ale hlavně kvůli pokecu. Musíme si přece sdělovat své „super chytré“ názory na fotbal, politiku, baby, chlapy, veselé historky z práce apod. A přece jich nemusíme dát deset, ne? Hospody si vzít nedáme. 🙂

Klaproth

V pohodě, mě je jedno z čeho domů přijdu zřízenej. Jestli z chlastu nebo z benčpresů. Jenom s tím mlékem bych měl problém. Já bych asi 5 litrů za večer nevypil.

Hlada

Možná, že ano. Je to jedna z možností využití velkých sálů dnes už málo navštěvovaných hospod. Lidí, kteří tráví čas u piva a cigarety, ubývá a hygienické předpisy, omezování automatů, zákaz kouření a EET odrazuje od provozování hostinské činnosti.

johana 56

Možná, že se tato varianta stane skutečností…

Kvalitní a nákladnější lékařská péče umožní Čechům déle pracovat:

https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/cesi-by-meli-pracovat-do-vyssiho-veku-nez-dnes-shoduji-se-odbornici-37413

Relativně zdraví, řádně pracující sedmdesátníci si odpustí posezení u piva, dají si doma čaj a ‚dvacet na ucho‘.
Nastupující generace v souladu se zdravým životním stylem určitě zvýšený počet fitness center neodmítnou.

briketka10

Naše hospoda už má dvě fitness centra i výčep.
V jednom je stolní ping-pong. Ve druhém aerobic.

dr.luha

Svět má těžký hemoroidy.

Klaproth

Drape pozor! Narážky na Rokia se zde trestají smazáním. Včera jsem se zeptal na něco o psychiatrech a jedna zdejší šikulka to neprodleně nahlásila. Ale tebe asi nenapráší, neb ti dala paleček.

Mc Merkurion

… a já si říkal, proč ta otázka zmizela, dyť byla tak nevinná …