Nebyla by neděle bez obědu – co se dnes u vás vaří?

Z naší kuchyně se line libá vůně pečené kachny s příslušenstvím.

Nejlepší odpověď
aramah

barbakan máme tentýž oběd,náhodička.

Další odpovědi
hanulka11

Dobré předpoledne
u nás hovězí polévka s játrovou zavářkou a nudlemi a španělák pro někoho s rýží , pro někoho s knedlíkem

dobrou chuť k obědu

tom004

Přijela vítaná návštěva,tak chlupaté knedlíky,šumavský salát (brambor,cibu­le,olej,sůl,pep­ř),husa,zelí.Pře­ji všem dobrou chuť.

dudu

Hovězí polévka od včera. Rybí filé v bramborákovém těstíčku, zeleninový salát.

GM

Dnes jsem vařila jako Hanulka (španělské) ptáky s rýží a hlávkový salát.