Diamo

Jak mám nazvat svou povídku?

Ahojky, nevím jaký mám dát název mé povídky. Je to o jednom vlkovi (holce Rose), ktera neni vlkodlak, ale vlk, ovlada vodu, a v proroctvi se pise, ze existuje jen jeden vlk, ktery ovlada vodu a ohen. Ale ona ovlada jen vodu, ohen ovlada jeji bratr. Neznaji sve rodice, adoptovala si je jedna rodina, ktera ma mladsiho syna. Prestehujou se do noveho mesta a zacina dobrodruzstvi. Bla, bla, bla… to je to zakladni, budu rada, kdyz mi pomuzete. Diky

Odpovědi
Kepler

My jsme vlci, kdo je víc?

led

Podľa výstižne umeleckého popisu poviedky vychádzajú názvy
1 – Mokrá Vlčice
2 – Rose z vody
3 – Oheň a voda

Kto chce písať poviedky, príbehy sa musí vedieť vyjadrovať, ovládať štylizáciu textu.

dubraro

Jsme jedné krve.