DenKoz

Poradíte s názvem písničky?

Dobrý den, potřeboval bych nutně pomoci. Zalíbila se mi jedna písnička ale nemohu ji najít ani podle toho co se vní zpívá. Je to nejspíše novější písnička zpívá vní žena, dívka a zpívá něco ve smyslu [ I I'l wait, i'l wait for you tonight ] A to se tam něják opakuje, tohle je refrén zrovna myslím. Nedokážu ji něják více popsat, je to novější písnička a vyskytuje se v jedné reklamě. Díky za rady.

Název písničky prosím o pomoc

Nejlepší odpověď
marci1

Lenny – Standing At The Corner Of Your Heart. 🙂

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=z0I-jJVrPF4&list=PLAP2RO­dIXbTIy0jrfb9TIV­NDmQHhlKaHA&in­dex=3