franke

Název Grafickeho studia??

Dobrý den,

Rád bych se zeptal jestli by jste mi neporadili jaky nazev dát webové strance, která se bude zaobirat tvorbou webove grafiky ( webdesigny, tapety atd.) Mockrat dekuji za kazdy vymyšlený název :) a preji hezky vecer

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jelikož píšeš Grafického studia, tak již název máš. Použil jsi velké písmeno, tudíž se jedná o název.
Pokud se ptáš na název grafického studia, poté by ti mohli uživatelé poskytnout své nápady.
Rovněž tak se nepíše by jste, ale byste. Ale to už je maličkost :)
Jinak co se týče názvu, tak co třeba použít jméno apod.? Novákovo grafické studio, Grafické studio Jana Nováka nebo snad i grafické studio Kopretina :)